Menü Kapat

HİZMETLERİMİZ

Her türlü elektrik işleriniz branş fark etmeden güler yüzlü ustalarımızla servis araçlarımızla ve ustalık belgesi olan personellerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

esenyurt elektrikçi

TELEFON VE İNTERNET

Telefon Tesisatı Tamiri Etkili ve kalıcı çözümler ile birlikte sunulmakta olan telefon tesisatı tamiri hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

esenyurt elektrikçi

AVİZE MONTAJ

Aydınlatma sisteminde tercih ettiğiniz ürüne bağlı olarak odanızı daha geniş, daha yüksek tavanlı ve ya daha sıcak gösterebileceğinizi biliyor muydunuz?

esenyurt elektrikçi

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ

Kartlı geçiş sistemlerinde uzman kadromuza 7/24 ulaşabilir,servis çağırabilirsiniz tüm personellerimiz işinde tecrübeli ve mesleki belgeleri bulunmaktadır.

esenyurt elektrikçi

BİNA ELEKTRİK TESİSATI

Daire ve bina elektrik tesisatı bakım, arıza onarım işlerinde İstanbul tüm semt ve ilçelerine kısa sürede hizmet vermekteyiz Ayrıca ihtiyaç duyulduğunda 7/ 24 acil elektrik servisi hizmeti de vermekteyiz. Sitemiz üzerinden arayarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

esenyurt elektrikçi

ZAYIF AKIM TESİSATI

Uygulanan çözümlerde, başta müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutularak, daha güvenli yapılar sunulurken; hayatlarını kolaylaştırmak, konforlarını arttırmak, enerji, personel, işletme giderlerinde tasarruf sağlamaktır.

esenyurt elektrikçi

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

Bakım esnasında, kontrol paneli test moduna alındıktan sonra, bakım periyoduna bağlı olarak, dedektörlerin belirli bir oranına test aparatları ile alarm verdirilmelidir. Loop cihazlarda, dedektörün tipi,çalışma hassiyeti, adresi, üretim tarihi, son bakım tarihi gibi

esenyurt elektrikçi

TOPRAKLAMA SİSTEMİ

Topraklama sistemleri genel olarak temel koruma (doğrudan temasa karşı) ve arıza/hata koruması (dolaylı temas karşı) canlıları çarpılmaya karşı korumak ve oluşabilecek yangın risklerini en aza indirmek için önemlidir. Çünkü koruma oluşturmak ve devreleri gerekli koruma cihazlarıyla donatmak için ihtiyacımız olan iki önemli değer bu sistemlere bağlıdır.

esenyurt elektrikçi

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA

Görüntülü diafon Sistemlerinde Deneyimli iletişime açık ve güler yüzlü personellerimizle Siz değerli müşterilerimize 13 yıldır aynı adreste kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam ediyoruz.Yılların vermiş olduğu bilgi birikim sayesinde pratik ve kalıcı çözümler sunarak hızlı ve ekonomik hizmetin İstanbul Avrupa Yakasındaki adresi olmaktan gururluyuz.

esenyurt elektrikçi

ELEKTRİK MONTAJ SATIŞ

Jet elektrik olarak bu işle başladığımız günden beri kaliteden ödün vermedik.Elektrik işinin tehlikeli olduğu algısını çok iyi bilip personellerini bu yönden belgeli ve bilgili almaya dikkat ediyoruz.Elektrik sektöründe avrupa yakasının yüzü olmaktan guru duyar siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz JET ELEKTRİK

Elektrikçi Çağır